Leczenie trądziku pochodną witaminy A

Ostatnio zastanawiam się nad rozpoczęciem leczenia trądziku po przez pochodną witaminy A , jednak trochę się boję efektów ubocznych. Próbowałam różnych sposobów jednak nic nie działa.Czy warto zacząć brać ten lek ? Czy to jest bezpieczne ?

Warto udac się do dobrego dermatologa który dobierze odpowiednią kurację lekową i zabiegową.

Pomocne są peelingi medyczne, warto również wykonac odpowiednie badania zlecone przez dermatologa.