Leczenie trądziku pochodną witaminy A

Ostatnio zastanawiam się nad rozpoczęciem leczenia trądziku po przez pochodną witaminy A , jednak trochę się boję efektów ubocznych. Próbowałam różnych sposobów jednak nic nie działa.Czy warto zacząć brać ten lek ? Czy to jest bezpieczne ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Warto udac się do dobrego dermatologa który dobierze odpowiednią kurację lekową i zabiegową.

Pomocne są peelingi medyczne, warto również wykonac odpowiednie badania zlecone przez dermatologa.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy