Domowe sposoby na usunięcie trądziku i blizn potrądzikowych

Witam Czy są jakieś domowe sposoby na usunięcie trądziku i śladów po Nim czy jedynym wyjściem jest wizyta u dermatologa?

Witam najlepiej w domu stosować leki i maści przepisane przez dermatologa, w gabinecie można po konsultacji dobrać zabiegi medyczne. W zależności od stanu skóry wykonuje się peelingi medyczne+ mikrodermabrazję jeśli nie ma przeciwwskazań do niej.

I tak połączona kuracja da najlepsze efekty lecznicze.