Jak się pozbyć wyprysków domowym sposobem?

Od jakigoś czasu dostaję krost na dekoldzie i czole jak się ich pozbyć domowym sposobem?

ponad rok temu

Witam,

Tzw. domowe sposoby nie gwarantują skuteczności. W drogeriach można znaleźć szeroką gamę mniej lub bardziej skutecznych kosmetyków. Zdecydowanie lepsze efekty osiągnąć można stosując tzw. kosmetyki apteczne.

Pozdrawiam serdecznie

Witam najlepiej w domu stosować leki i maści przepisane przez dermatologa, w gabinecie można po konsultacji dobrać zabiegi medyczne. W zależności od stanu skóry wykonuje się peelingi medyczne+ mikrodermabrazję jeśli nie ma przeciwwskazań do niej.Plus odpowiednia pielęgnacja cery.I tak połączona kuracja da najlepsze efekty lecznicze.