Badanie przysadki mózgowej pod znieczuleniem

dzień dobry mam py,tanie moja córka ma mieć robione badanie nasadki mózgowej pod znieczuleniem . Chciałam się dowiedzieć na czym takie badanie polega ?? to badanie jest robione jej dlatego ze jest niska i robią badania w tym kierunku (hormon wzrostu)

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakim wieku jest córka? Być może chodzi o tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny.