Badanie PSA a konsultacja

Badanie PSA całkowity [ICD-9;I61] wynik-1,0910 czy ten wynik wymaga dalszej konsultacji z lekarzem? Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju. Wynik warto jednak pokazać lekarzowi, który zlecił wykonanie badania.

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Rozumiem że lekarz Panu zlecił ten wynik. Tak więc jego ocena powinna nastąpić przez lek kierującego.
Sam wynik bez danych klinicznych nie ma znaczenia i żadnej wartości
pozdrawiam