Badanie Toksoplazmozy i przeciwciał w badaniu prenatalnym

Proszę o interpretację wyników z badania prenatalnego. Toxoplasmoza: przeciwciała w kl. IgM [S/CO]
SUROWICA] 0,5 Przeciwciała w kl. IgG [IU/ml]
[SUROWICA] 0,13 Różyczka: przeciwciała w kl. IgG [IU/ml]
[SUROWICA] 64,94 Przeciwciała w kl. IgM [Index]
[SUROWICA] 0,4 Z góry dziękuję za interpretację wyników. Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wynik przeciwciał w klasie IgM przeciwko Toksoplazmozie, wskazuje na świeże zakażenie. Konieczna jest pilna konsultacja z ginekologiem i włączenie odpowiedniego leczenia przeciwpasożytniczego. Pozdrawiam