Badanie TSH i morfologia u dziecka

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące wyników z morfologii i tsh, 7 miesięcznej córki. Napiszę te dane, które mnie niepokoją: HCT 34,6%, PLT 504tys/mm3, LYM 7,4 tys/mm3, GRA 32,5%, LyM 63,0% TSH 6,45 Co mogą oznaczać te dane? Dodam tylko, że córcia wówczas była przeziębiona, czy mogło mieć to wpływ na te wyniki i w jakim stopniu?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Parametry morfologii krwi zawarte w pytaniu są prawidłowe w odniesieniu do płci i wieku. Ocena TSH jest utrudniona ze względu na niepodanie jednostek w jakich zostało oznaczone.

Pozdrawiam