Badanie TSH nowej generacji i interpretacja wyniku

Witam najlepiej gdyby pytanie trafilo do jakiegoś endykronologa zrobilam badanie krwi tsh nowej generacji i coż mi wyszło 2.927 przy czym norma to 0.35 a norma max 5,50 zatem czy z moją tarczycą wszystko ok czy powinnam iść do lekarza endykronologa ? czy jest ok ? pozdrawiam .

Lek. Marta Gryszkiewicz

To absolutnie prawidłowy wynik. Nie ma wskazań do konsultacji z endokrynologiem.