Czy mój wynik TSH trzeciej generacji kwalifikuje się na dolegliwość tarczycową?

Do Kompetentnego lekarza endykronologa czy moj wynik tsh trzeciej generacji 2.927 kwalifikuje się na jaki kolwiek tarczycową dolegliwość? czy wszystko jest okey. ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik mieści się w granicach normy. Proszę jednak pamiętać, że wszystkie wyniki badań dodatkowych powinno się interpretować w oparciu o dane kliniczne dotyczące pacjenta, np. taki wynik dla kobiety ciężarnej lub nastolatki jest za wysoki, itd. Wynik badania powinien zatem zostać skonsultowany z lekarzem, który zlecił badanie.