Badanie urodynamiczne w 13 tygodniu ciąży

Dzień dobry mam pytanie jestem w 13tygodniu ciazy a jutro mam miec wykonane badanie urodynamiczne czy to niezaszkodzi dziecku. Bardzo proszę o odpowiedz z gory dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do wykonania badania urodynamicznego. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju - badanie bez wątpienia nie zaszkodzi dziecku.