Toksoplazmoza w 13. tygodniu ciąży a konieczność wizyty na czczo

Witam dzis pojawiam sie z pytaniem. Jutro mam wizyte w poradni specjalistycznej chrob zakaznych zostalam tam skierowana poniewaz mam tokoplazmoze i jestem w 13 tygodniu ciazy, niestety lekarz przyjmuje jedynie od godziny 14 na ktora jestem umowiona. Moje pytanie jest takie czy isc tam naczczo, co bedzie ciezkie w moim stanie. Mam zbilansowane posilki a glodowka do tej godziny bedzie koszmarem prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam i dziekuje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Nie ma takiej potrzeby, by była Pani w tym dniu na czczo.