Wyniki morfologii 13-miesięcznego dziecka

Witam, dzis odebrałam wyniki mojego 13 miesiecznego syna.Robilam je na wlasna reke bo lek.rodzinny uznal ze jest to niepotrzebne.Prosze o pomoc w interpretacji poniewaz wizyte mam umowiona na piatek. MORFOLOGIA:Płytki krwi 702(200-550) Monocyty 10,6 (1,0-6,0)Żelazo 30,9(70-180) TSH (2,119(0,330-6300) Syn wazy 8.100 przez miesiac przybral tylko 0.10 .Jutro odbieram wynik posiewu moczu oraz ide na usg nerek i brzucha,jest niejadkiem,karmiony piersia.

to jest błędne koło ma niskie żelazo bo nie chce jejść, musi pani podawać żelazo Ferrum lek , a poza tym mięso i żółtko i owoce świeże