Badanie USG dopochwowe i zmiana torbielowata

dzien dobry zrobiłam badanie usg dopochwowe wyszło ze mam na lewym jajniku zmiane torbielowata wym 51mm x 46,2 mm wypełniona gesta trescia z hypoechogennym obszarem o charaktrerze wypustek do wnetrza zmiany chciałam zapytac czy moze to byc zmiana nowotworowa

Trudno określić na podstawie samego wyniku badania USG czy zmiana ma charakter nowotworowy czy też, a tak raczej wskazywałby obraz USG jest to torbiel endometrialna. Dobrze by było celem pogłębienia diagnostyki wykonać badanie poziomu Ca125 i rozważyć wykonanie TK miednicy z kontrastem. O tym jednak wszystkim powinien zadecydować lub nie ginekolog prowadzący.