Badanie USG pęcherzyka i wynik betaHCG

w badaniu usg pecherzyk 17mm( 5 tydz i 2 dni) beta hcg z 29.03 18674 a z 4.04 30515 czy to znaczy ze ciaza sie nie rozwija? w pecherzyku brak zarodka

Zarodek pojawia się w badaniu USG około 6-7 tygodnia ciąży, poziom betaHCG wzrasta prawidłowo. Myślę, że dopiero USG za około 2 tygodnie da ostatnie odpowiedź na powyższe pytanie.