Badanie USG piersi i mammotomii

Witam, badanie usg piersi wykazało odcinkowo poszerzone przewody mlekowe z gęstą zawartością i echami przyściennymi i z nierównymi sciankami,niepodatne na ucisk głowica.miałam przeprowadzoną mammotomię piersi.Dostałam wynik :Fragmenty gruczołu piersiowego z ogniskami gruczolistości włókniejącej,z rozrostami wewnątrzprzewodowymi bez atypii i z poszerzeniem świateł przewodów.IHC:aktyna-odczyn dodatni w ogniskach gruczolistości włókniejącej. Co to oznacza? lekarz jest na urlopie i muszę czekać 14dn

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, ze nie warto czekac na swojego lekarza.