Badanie w kierunku streptococcus agalactiae w 34. tygodniu ciąży

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czy mam streptococcus agalactiae. Jestem w 34tyg ciąży. Na wyniku jest tylko informacja wynik badania: L.p. Organizm: 1.streptococcus agalactiae (gr.B) Wzrost: - Ilość: - Szczep: - Patogen alarmowy: (nic ani kreski ani żadnego opisu). poniżej jest tabelka z wrażliwością na penicylinę, erytromycynę i klindamycynę, przy każdym- wrażliwy. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Lekarz po przeanalizowaniu wyniku odpowie Pani na wszystkie wątpliwości.