Badany materiał stanowią fragmenty miąższu piersi

Proszę o interpretację wyniku badania biopsji gruboigłowej - Wynik badania patomorfologicznego: "Badany meteriał stanowią fragmenty miąższu piersi z cechami włóknienia podścieliska". Nie bardzo rozumiem co to oznacza. ponownie proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W badanym materiale nie znaleziono komórek rakowych. Oznacza to że zmiana ma charakter łagodny. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego celem ustalenia dalszego postępowania.