Bakteria Lactobacillus u dziecka po porodzie

bo chodzi mi o to ze jak mały sie urodził to stwierdzili ze jest to bakteria Lactobacillus czy by wykazało we krwi matki w ciąży to zakazenie i czy możliwe jest to ze po porodzie ja miałam 40 stopni gorączki po porodzie przez tą bakterie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnej historii choroby oraz obrazu klinicnzego nie da się odpowiedzieć na postawione pytania. Prosze udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.