Uszkodzenie oka po pryśnięciu oleju i usunięciu nalotu

Witam . Strzelil mi w oko olej I dzisia okulista usunal nalot ktory byl tylo ze nie caly jutro mam wizyte w klinice okulistycznej w celu usuniecia reszty. Powiedziala pani doktor ze jest uszkoszenie z czym to moze sie wiązać. Dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Żeby odpowiedzieć na tak postawione pytanie konieczne jest przeanalizowanie pełnej historii choroby. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym w dniu jutrzejszym.