Bakterie e-coli u dziecka

DZIEN DOBRY.PISZE Z WIELKA PROSBA O POMOC MOJ SYNEK MA 4 LATA MIESIAC PO URODZENIU TRAFILISMY DO SZPITALA Z BIEGUNKA OKAZALO SIE ZE JEST BAKTERIA W MOCZU E.COLI, LECZYLISMY SIE 2 LATA JEZDZILAM PO LEKARZACH MIAL MIEC SPECJANE BADANIA ALE NAJPIERW TRZEBA BYLO SIE LECZYC ANTYBIOTYKIEM PANI NEFROLOG STWIERDZILA ZE PROBLEM MOZE BYC Z NAPLETKIEM BO SKORKA NIE CHCE MU SIE SCIAGAC,ZAUWAZYLAM TEZ ZE PRZY SIKANIU ,SYNEK MA JAK BALONIK SIUSIAKA CZY TO JEST DOBRZE

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry. U 4-letniego dziecka zwężenie napletka powinno być leczone. Opisywane objawy mogą świadczyć o stulejce - wskazany jest kontakt z urologiem.