Bakterie e.coli po pobycie w szpitalu

moje dziecko mialo od pobytu w szpitalu bakterie w moczu e.coli jak mialo 2 miesiace 2 lata chodzenie po lekarzach i na jakis czas spokoj teraz skontrolowalam i wyszlo mu jedna morganella morganii za 3 dni nastepna enterobacter cloacae dodam ze pani nefrolog mowila ze skorka z napletka nie chce mu schodzic ,czy te bakterie moga byc z pod tego napletka,bardzo prosze mi pomoc dziecko teraz ma 4 lata nie wiem co mam robic,pozdrawiam z gory bardzo dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak właściwego przygotowania małego pacjenta do pobrania próbki moczu może skutkować zafałszowanym wynikiem badania. Powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę do chirurga dziecięcego, który oceni nieprawidłowości w obrębie prącia. Następnie konieczne będzie powtórzenie analizy moczu.