Bakterie Morganella morgani w moczu dziecka

Witam u mojego 10 miesięcznego synka stwierdzono bakterię w moczu morganella morgani 10^4 w 1 ml. Alergolog przepisała bactrim, niestety dostał po nim wysypki. Natomiast pediatra stwierdził ze przy takiej ilości bakterii sie nie leczy. Po miesiącu powtórzyłam posiew i rownież wyszła bakteria tym razem Enterococcus_faecalis znów 10^4 w 1ml (ta sama bakterie miał w 5 miesiącu)pediatra stwierdził nie leczyć. Jednak wydaje mi sie ze ta bakteria jest przyczyna złego snu, rzucania nóżkami itp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić, nie znając pełnego obrazu choroby, na jakiej podstawie lekarz odstąpił od leczenia. W razie wątpliwości proszę udać się do innego lekarza pediatry celem weryfikacji diagnozy.