Bardzo boli mnie brzuch powyżej pępka-pomocy!

Witam.

Mam 34 lata. Od paru miesięcy miewam silne bóle brzucha powyżej pepka. Podczas ataku brzuch staje się twardy po czym faluje. Nie mogę się wyprostować, mam problem z chodzeniem moje nogi są jakby sparaliżowane. Nie mogę czasem ruszyć się z miejsca gdyż ból jest tak silny. Pojawiają się wzdęcia. W przeciągu ostatniego miesiąca straciłam 6 kg. Ważę teraz 55 kg przy wzroście 170 cm. Mam dreszcze, czasem pojawia się gorączka. Wczoraj wymiotowałam flegmą zabarwioną krwią. Byłam parokrotnie u ginekologa ponieważ w 2001 roku miałam laparoskopię (mięśniaki, bardzo duże torbiele i guz), tym razem lekarz nic nie znalazł. Sama wychowuję 2 córki zdrowie jest dla mnie bardzo ważne, ale nie stać mnie na ciągłe wydawanie pieniędzy a efektów nie ma.
Proszę o pomoc, do jakiego lekarza powinnam się udać.
Serdecznie dziękuję i życzę Zdrowych Pogodnych Świąt.

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania podstawowych badań. Wydaje mi się, że niezbędna będzie tomografia komputerowa. Proszę nie zwlekać z diagnostyką, gdyż po opisie Pani dolegliwości sprawa wydaje się być poważna.
Z poważaniem