Co oznacza ból brzucha w okolicy pępka?

Dzien dobry, od okolo tygodnia odczuwam silny bol brzucha po prawej stronie na wysokosci pepka bol czasami trzyma nawet okolo polowy dnia po czym puszcza i powtarza sie znowu bol na drugi dzien czy moze byc to cos powaznego czy poprostu nalezy przeczekac az calkowicie samo ustapi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć