Bardzo duża ilość tłuszczaków
Witam! Mężczyzna 33lata. Bardzo duża ilość tłuszczaków? na całym ciele.Niektóre dużych rozmiarów. Nikt nie jest w stanie powiedzieć skąd się biorą, czy ewentualnie prowadzic jakąś dietę. W ostatnim czasie promieniujący ból w kręgosłupie przechodzący ku kończynom dolnym.Zastrzyki, leki przeciwbólowe,przeciwzapalne i bez zmian.Czy może ten ból być spowodowany tłuszczakami,dziś przeprowadzony rezonans magnetyczny.Czy może to jest choroba Dercuma? Proszę o odpowiedź.Dziękuję serdecznie.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - tłuszczaki mają podłoże genetyczne. Nalezy usuwaćte, które wcale nie są największe - ale te
które daja objawy uciskowe np, na nerwy o bolą.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pan wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.