Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bardzo mocne i częste zawroty głowy a konieczność zmiany tabletek antykoncepcyjnych

WITAM. Stosuje 3 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. I od kilku dni zauwazylam u siebie bardzo mocne i częściej zdarzajace się zawroty głowy. Stosuje tabletki antykoncepcyjne vibin mini. Niedługo mam kontrol u ginekologa . Moje pytanie brzmi czy lekarz powinien zmienić mi tabletki. ?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Wyznaczanie daty porodu

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W pierwszej kolejności należy ustalić podłoże występowania zawrotów głowy. Jeśli przyczyną będą tabletki to lekarz powinien dokonać zmiany preparatu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy