Beta-HCG 198 a niewidoczny pęcherzyk ciążowy

dzień dobry w niedziele robiłam beta hcg i wyszło 198 niestety dziś jest wtorek a lekarz powiedział że nie widzi pęcherzyka ciązowego, co o tym myśleć!??kazał mi w środe znów zrobic bete a wizyte mam w piątek prosze o pomoc

Robert Markowski Ginekologia

Szansa na uwidocznienie pęcherzyka ciążowego w USG dopochwowym pojawia się dopiero przy BHCG przekraczającym 1000j.