Brak widocznego pęcherzyka a przyrost b-HCG

prosze o odpowiedz chodzi o bete HCG, dnia 20 maja mialam 137,1 22 maja wzroslo az na 505.9 czy to prawidlowy przyrost? dodam jeszcze ze 21 maja bylam u ginekologa i nie widzial jeszcze pecherzyka czy mam sie niepokoic?

Przyrost jak najbardziej prawidłowy, ale przy poziomie bHCG cirka 500 nie zobaczymy jeszcze pęcherzyka ciążowego a tym bardziej echa zarodka z ASP. Pozdrawiam