Przyrost BHCG a 6 tc

Witam serdecznie. Ostatnia miesiaczke mialam 27 grudnia. I test beta zrobilam 22 stycznia,wyosil on 344; nastepny test zrobilam 29 stycznia gdzie wyniosl 4146 .Dodam,iz 5 lutego bylam na usg i widoczny byl tylko pecherzyk ciazowy.lekarz kazal przyjsc za dwa tyg.Jednak dla swojej wiedzy powtorzylam dwa ni temu beta hcg tj.10 lutego ,i wynosi ona 56 457. czy ten przyrost jest prawidlowy?teraz jestem w 6tyg i 4 d.ciazy.martwie sie rowiez,ze w 5tygi5d nie bylo widac zarodka.prosze o odpowiedz. sg

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyrost jest prawidłowy. Zarodek jest dobrze widoczny od 6-7 tygodnia ciąży. Proszę spokojnie poczekać do wizyty kontrolnej i nie zamartwiać się przedwcześnie. Stres w Pani stanie jest niewskazany, zwłaszcza ten nieuzasadniony.