Odpowiedni przyrost BHCG w 6. tc

Jestem w 6 tygodniu ciazy,czy przyrost bhcg jest odpowiedni? 09.10 -1 241mlU/ml, 14.10-3 902, 16.10-5 294 na usg widac pecherzyk z ciałkiem zóltym ale nie widac zarodka czy to normalne?

W tak wczesnym okresie ciąży takie wyniki badania b-HCG i USG mogą występować. Proszę zgłaszać się na kontrole badania do ginekologa według jego zaleceń.