Seks, miesiączka a przyrost b-HCG
Witam. Mam pytanie miesiaczke mialam 19.09.2015 do stosunku doszlo 30.09.2015.Obecnie jestem w ciazy.Wychodzi na to ze to 8_9tydz.Na badaniu usg nie widac zarodka tylko pecherzyk ciazowy.Zrobilam bete hcg wynik to 15000.00 po 2dniach taki sam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję ponowne badanie USG (optymalnie u tego samego lekarza na tym samym aparacie USG) i porwnanie rozwoju zarodka. Być może mamy do czynienia z pustym jajem płodowym.