Seks, miesiączka a przyrost b-HCG

Witam. Mam pytanie miesiaczke mialam 19.09.2015 do stosunku doszlo 30.09.2015.Obecnie jestem w ciazy.Wychodzi na to ze to 8_9tydz.Na badaniu usg nie widac zarodka tylko pecherzyk ciazowy.Zrobilam bete hcg wynik to 15000.00 po 2dniach taki sam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję ponowne badanie USG (optymalnie u tego samego lekarza na tym samym aparacie USG) i porwnanie rozwoju zarodka. Być może mamy do czynienia z pustym jajem płodowym.