Wynik badania USG ciąży i beta-HCG

Witam 3 listopada mialam ostatnia miesiaczke , 11 grudnia na badaniu usg wyszedł sam pecherzyk wielkości 4,1mm lekarz kazał natychmiast zrobic badanie bhcg na ktorym wyszla wartosc 2128 po 48 h wyszedl wynik 3151mlU/ml 16 grudnia ponowne usg i pecherzyk 10mm bez zarodka , czy jest szansa by cos z tego powstalo dodam ze trzy miesiace temu poronilam farmakologicznie ciaza stanela w rozwoju na etapie 7 tygodni, prosze o odpowiedz

Przyrost B-HCG jest nieco za mały, natomiast w pęcherzyku 10mm nie musi być jeszcze widoczny zarodek. Proponuję powtórzyć B-HCG i wykonać kolejne USG za tydzień od poprzedniego może po tym czasie będzie można coś więcej powiedzieć.