Pozytywny wynik testu ciążowego a niski poziom beta-HCG

Witam.Ostatnia miesiaczke mialam 26.01 test ciazowy zrobilam w 28dc a beta hcg w 30dc.Wynik 22,37. Test ciaziwy wyszedl pozytywny,ale kreskabyla bardzo blada.Czy ta beta hcg nie jest zbyt niska??Cykle mam 30 dniowe.To moj 3 cykl piurodzeniu martwego dziecka w 25t.ciazy.Prosze o odpowiedz.

Proszę ponownie oznaczyć bhCG. Jego wartość powinna zwiększyć się dwukrotnie w ciągu 48-72h. Gdy wartości są niskie w kolejnych badaniach ciąża najprawdopodobniej rozwija się nieprawidłowo.