Pozytywny wynik testu ciążowego i krwawienie

Witam. Bardzo proszę o opinię ginekologa. W kwietniu 18 mialam normalną miesiaczke. Dzis mija 44 dzień od tego okresu. Wczoraj robilam test wyszedl pozytywnie, lecz zaraz po nim pojawilo sie krwawienie. Dzis rano 31 maja ponownie zrobilam test wyszedl również pozytywnie. Krwawienie ciagle sie utrzymuje nadal.Nie wyglada na miesiaczke ponieważ jest zbyt "w stanie cieklym" co to moze oznaczac? Czy mam martwic sie o ciazę ze cos moze jej zagrazac? I w którym tygodniu ciąży jestem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać ssię do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć opis może wskazywać na poronienie