Pozytywny wynik testu ciążowego przy obecnym krwawieniu miesiączkowym
Witam mam zapytanie 15.10 robilam 14dni temu hcg wyszlo najpierw 300 po 24 godzinach robilam drugi i wyszlo 347 a na usg nic nie widac wczesniej 17.09 poroni,am a 24.09 dostalam okres a do tej pory ciagle wychodzi mi test pozytywny lekarz dzisjaj wyslal mnie znuw na hcg bo nie wie co myslec a na dodatek dzisjaj zrobilam znuw test u ginekologa i wyszedl pozytywnie o moze to oznaczac

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Być może jest jeszcze nieco za wcześnie, by uwidocznić ciążę na USG. Teoretycznie może być to jednak także ciąża pozamaciczna jak i wynik innych zmian hormonalnie czynnych. Sugeruję postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa.