Pozytywny test ciążowy a wynik badania USG

Witam zrobilam tes ciazowy wyszedl pozytywnie i badania krwi na beta hcg 2.11.2015 bhcg 1341.0 4.11.2015 bhcg 1838.0 Endometrium 16mm niejednorodne Plyn w zatoce douglasa 31x30mm co to oznacza dodam tylko ze w maciciy pecherzy plodowy 3.5mm

Prosze zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie celem jego interpretacji. Niezbedne sa dane kliniczne do pelnej analizy wyniku. Portal nie slizy interpretacji wynikow, ani stawianiu rozpoznan.