Wynik badania echa serca 34-latka do analizy

Witam.Czy moge prosic o interpretacje moich wynikow Echo Serca.. LK-5,9 PMK-0,9 PK-3,3 Ao pierscien- 2,8 Ao opuszka-3,9 LP-3,7 MR-łagodna TR-łagodna PR-I/II stopnia Prosze o podanie mi jakie powinny byc normy... Bardzo Dziekuje prosze odpisam

Prosze z wynikami zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badania celem ich interpretacji. Portal nie sluzy do tego, ani do stawiania rozpoznan ani do przeprowadzania diagnostyki.