Wynik bHCG i ryzyko poronienia
Mam problem.ostatnia miesiaczke mialam 23.10 cykle reg.od 7 listopada staralismy sie o dziecko. okres sie spoznial zrobilam test wyszedl pozytywny. lekarz potwierdzil ciaze takze testem. nie robil usg. dzien po wizycie u lekarza zaczelam plamic.6 grudnia skierowali mnie do szpitala na usg i badanie krwi. hcg wyszlo 28.9 usg nic niewykazalo po 2 dniach hcg 17 i swierdzono ze poronilam ale pobrali krew dla pewnosci dziaj dzwonia ze wynik to 1600 i mam znow przyjechac. o czym to moze swiadczyc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, może to świadczyć o błędzie laboratoryjnym i konieczne jest powtórzenie badania.