Brązowe plamienie w 6tc
witam ostatnia miesiaczke mialam 28 sierpnia jestem w 5 - 6 tyg ciazy na poczatku tyg zaczelam plamic lekko rozowo pani doktor wypisala mi luteine 50 plamienie zmniejszylo sie i jest jakies takie brazowe nie wiem czy to normalne. zrobilam badanie beta hcg zeby zobaczyc czy jest wszystko wporzadu 1 wynik badania 3272 natomiast 2 wynik beta hcg po 48 h wyszedl 4925. dodam iz na badaniu usg byl widoczny tylko pecherzyl .dziekuje

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Fizjologicznie we wczesnej ciąży poziom hormonu beta-hCG wzrasta przynajmniej o około 60 % w ciągu 48 godzin. Podane przez Panią wyniki wskazują zatem, że przyrost jest prawidłowy. Proszę stosować się do zaleceń specjalisty ginekologa oraz być pod jego stałą kontrolą.