Wydzielina z piersi i dwa różne wyniki badań testów ciążowych

Witam. Ostatnia miesiaczke mialam 28.12. Owulacja w 17dc. 26dc zrobilam test ciazowy - pozytywny. 29dc temp spadla i zaczelam lekko krwawic na rozowo przez dwa dni i jeden dzien plamilam. 33 dc temp znow wzrosla do 37.2 ale test wyszedl negatywny. Dodam ze z prawej piersi leci siara, boli podbrzusze i mam mdlosci. O co chodzi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.