Różne wyniki testu ciążowego

Chcialabym sie dowiedziec co sie ze mna dzieje ze mam mdlosci postanowilam zrobic tes ciazowy wiec zrobilam 3testy i na kazdym wyszly 2 kreseczki z tym ze druga byla troche blada... dzis zrobilam po poludniu znow test i wyszla jedna kreska ... Chcialabym sie dowiedzic dlaczego tak jest i co mi wogole jest...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. Jeżeli dodatni Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa jeżeli ujemny Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.