Brązowe plamienia, ból sutków i i negatywny test ciążowy

Od 11 do 15.02 mialam okres.16-17.02 sex z partnerem.2 tygodnie pozniej 28.02 zaczelam krwawic.1-2.03 tylko plamilam.(11.03) mialam bardzo lekkie brazowe plamienie.13.03 rano pojedyncze bardzo skape brazowe plamienie.Bol miesni ramion, rak.Kilka dni przed okresem zawsze bolaly mnie piersi.Teraz od jakiegos tygodnia bardzo mnie bola, sutki tez, dodam ze nigdy tak nie mialam.Nigdy nie mialam plamien owulacyjnych.35dc wieczorem test negatywny.Czy mozliwe ze test nie wykryl ciazy?Cykle mam 33-34 dni

Lek. Marta Gryszkiewicz

Testy z moczu niestety nie są bardzo czułe i mogło się zdarzyć, że test nie wykryje tak wczesnej ciąży. W tej sytuacji powinna Pani oznaczyć poziom hormonu beta-hCG we krwi w laboratorium.