Co oznacza brązowe i różowe plamienie podczas starań o ciążę?

Witam. Od tego cyklu bylam na tak zwanym monitoringu. 10dc dostalam zastrzyk na pekniecie pecherzyka, 14dc dostalam krwawieniakrwawienia udalam sie na usg na ktorym wyszedl mi torbiel, jednak pani dr powiedziala ze endomentrium jest ladne 16mm i byc moze ze bedzie ciaza. Kazala zażywać duphaston i luteine dopochwowo. Od 23dc mam brazowe plamienia i "rozowa" jest to trwa od 24 dc do 28. Jest tego dosyc malo. Moje cykle co 30 dni. Prosze mi powiedzec czy cos dzieje sie powaznego??

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udać sie do lekarza ginekologa.