Czy doszło do poronienia po opóźnieniu okresu?

Mam 15mies dziecko Uwazam raczej podczas wspolzycia ale sie nie zabezpieczam Miesiaczke mialam ok 17 kwietnia kolejna sie spozniala Cykle mam ok 33 dni Zrobilam test 24maja pozytywny Zalamalam sie nie chce juz ciazy Mam 38 lat Wieczorem po zrobieniu testu bolal cagnal mnie jeden jajnik i plecy na dole Kilka razy sie podtarlam i mialam krew mocna krew Rano tez Nie lala sie ale kolor mocny Potembrazowe brud Czy doszlo do poronienia?Czy to moglo trwac?poronilam juz w 2014 w 5,6 tyg

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.