Czy w moim przypadku mogło dojść do poronienia?

witam chcialam spytac wtym samym dniu comialam dostac miesiaczke dostalam ale byla dziwna mam 28 lat dwa lata temu urodzilam coreczke nigdy podczas okresu nie mialam takich duzych skrzepow krwi wygladalo strasznie jak galaretkowate mieso,troszke sie obawiam ze moglo dojsc do poronienia dodam jeszcze ze przez pare dni przed okresem strasznie mialam zawroty glowy i dalej mi sie pojawiaja o roznej godzinie prosze o jakas podpowiedz z gory dziekuje dodam jeszcze ze mam wizyte lekarska w poniedziale

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy doszło do poronienia. Teoretycznie jest to możliwe, aczkolwiek mogła być to także bardziej obfita, normalna miesiączka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w zaplanowanym terminie.