Kiedy faktycznie mogło dojść do zapłodnienia?

4 listopada 2014 urodzilam corke. Mialam nieregularne miesiaczki i wg om termin porodu wychodził na połowę października a wg usg na 20 listopada. Kiedy moglo dojsc do zaplodnienia? Pierwsze usg wykonane 24'03'2014 wskazywalo nawet 6t1d

Proszę policzyć wstecz od daty wyznaczonej przy pierwszym USG. 38tygodni, o ile urodziła Pani w terminie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.