W jakim czasie mogło dojść do zapłodnienia?

dzien dobry kiedy nastapilo u mnie zaplodnienie om mialam 17 .lipca 2013 r ale byla to bardzo skapa miesiaczka wlasnie niewiem czy nie bylo to plamienie 1 usg mialam 25 wrzesnia i termin z om mialam na 24 kwietnia 10 tydzien a wg usgna 1 maja i byl to 9 tydz pisalam juz w tej sprawie do panstwa ale pan nie odpisal mi jednoznacznie wiec pisze jeszcze raz bardzo prosze o pomoc czy do zaplodnienia doszlo na poczatku sierpnia tak by wyniklo z usg czy moze do zaplodnienia doszlo w polowie lipca bo tak naprawde to nie jestem pewna tej ost miesiaczki moze bylo to plamienie czy usg moglo pomylic sie az o 3 tyg bo jakbym zaszla juzw polowie lipca to niebylby to 9 tydz tylko 11 albo 12 i powinnam wtedy podac czerwcowa miesiaczke prosze o dokladna odp

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli są różnice w wieku ciąży między usg a datą wynikającą z ostatniej miesiączki. Więc lekarze będą brali pod uwagę wiek wynikający z badania usg.