Ustalenie daty zapłodnienia u 32-latki
Witam chcialabym sie dowiedziec kiedy moglo dojsc do zaplodnienia ostatnia miesiaczke mialam 1.07.2013 i trwala 5dni termin byl obliczony na8.04.2014 wspolzylam 10 11 15 .07.2013 i tak do 20. 14.04.2014 Trafilam do szpitala bylam 41tydzien mialam robione usg w tym dniu i okazalo sie BPD-89mm36tyg FL-72mm37tyg AC344mm38tygi 2dni AFI-5 urodzilam tego samego dnia w nocy czyli 15.04.2014 po ktorym stosunku moglo dojsc do zaplodnienia czy bylo to w czerwcu do 30czy co po 10 do 20wspolzylam lipca

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji precyzyjnie określić datę zapłodnienia. Konieczna jest bowiem także znajomość wyników USG z początkowych okresów ciąży. O pomoc w obliczeniu proszę poprosić "swojego" ginekologa.