Ryzyko poronienia a wymiary płodu w 8 tygodniu ciąży
Witam . Jestem w ciazy w 8 tyg. Bylam na usg w 6tyg i 4 dni (z miesiaczki), ale komputer usg pokazywal ze dzieciatko wyglada na 6tyg+-2dni, dziecko mialo wtedy 3,4mm(lekarz powiedzial ze dziecko jest dwa razy za male i prawdopodobnie poronie).Dzien pozniej czyli w 6tyg i 5dniu poszlam do swojego lekarza ogolnego zrobic hcg wyszlo 16000, i nastepny test zrobilam po 6 dniach wyszedl 20125. Dodam ze mam objawy takie jak mdlenie , nudnosci, bolace broda nie ma zadnych plamien. Bardzo prosze o opnie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Robert Markowski Ginekologia
60 poziom zaufania
Obecność objawów jest zwykle dobrym prognostykiem rozwoju ciąży. Proszę się nie sugerować wynikami hcg. Dużo lepszym badaniem jest kolejne USG ( wymiar + FHR)