Brak okresu a szanse na ciążę mnogą

witam od 10 miesiecy balam tabletki anty w pazdzierniku odsawilam je 14.11 mialam dostac okres ale sienie pojawil wiec na drugi dzien zrobilam test wyszedl nie wyrazny wiec 27.11 poszlam do gin zbadal mnie na fotelu i przepisal luteine 10x3 od 4 dni juz jej nie biore nadal brak okresu 13.01 mam wizyte u gin czy bedzie juz widac cos na usg mam boloce piersi nudnosci czasem wymioty jestem zmeczona wzecia bol glowy tem ciala 37+ i uplawy bialego sluzu i czy mam szanse na ciaze mnoga?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ewentualna ciąża powinna już być widoczna w badaniu USG. Szansa na ciążę mnogą istnieje, ale podaje Pani za mało danych, aby określić czy jest ona stosunkowo duża czy mała.